Transmisje meczy

Streamuj | Udostępniaj | Montezuj

POLHD - logowanie POLHD - rejestracja

Wtyczka Kodi

1. Pobieramy program Kodi (tutaj: https://kodi.tv/download) wybieramy tam wersję programu w zależności na jakim sprzęcie będzie korzystać z transmisji np. Windows, Android, IOS itp.
2. Instalujemy program na naszym komputerze lub urządzeniu mobilnym.
3. Pobieramy wtyczkę polhd.com -> http://polhd.com/wtyczka/plugin.video.polhdcom.zip Koniecznie zapamiętaj gdzie zapisałeś plik na swoim dysku, pamiętaj również aby nierozpakowywać zawartości pliku zip.
4. Na początku zacznij od ustawienia języka polskiego. Kliknij na "zębatkę". Następnie system wejdź w "Interface">"Region" i z listy języków wybierz polski.
5. Wróc do głownego menu i kliknij w opcje dodatki, a następnie ikonke "kartonu".
6. Wybierz zainstaluj z .zip (przedtem musisz odblokować instalacje z nieznanych źródeł).
7. Wskaż gdzie zapisałeś pobrany plugin PolHD.
8. To wszystko po instalacji ikonka PolHD będzie dostępna w Menu>Dodatki.

Pamiętaj również, że aby oglądać wydarzenia poprzez naszą wtyczkę, uprzednio musisz odblokować dane wydarzenie w panelu na naszej stronie, inaczej transmisja nie pojawi się na pulpicie programu.

Konieczne jest zalogowanie w programie na dane używane na stronie polhd.com. Zalogować się możesz klikając w menu "Ustawienia" podczas wybierania wtyczki.

Jeżeli napotkasz na swojej drodze jakieś problemy pamiętaj, że zawsze możesz napisać do naszego konsultanta lub odezwać się na nasz adres mailowy: kontakt@polhd.com . Zrobimy wszystko aby jak najszybciej Ci pomóc.

Opinie użytkowników
Otóż muszę przyznać, ze bardzo (ale to naprawdę bardzo) jestem zadowolony z przebiegu transmisji :) !! Jedyne zakłócenia jakie miałem to przez mój internet czego jestem świadom ;) od Waszej strony przebiegało wszystko jak najbardziej dobrze :) Niesamowicie cieszy mnie brak reklam na około odtwarzacza. Na innych stronach zawsze jest ich pełno co bardzo utrudnia płynna jakość transmisji. Wiem, ze to dobre źródło dochodów, niemniej wolałbym by zostało jak jest teraz :) Współpraca z Wami to czysta przyjemność :)
pieta18p
Login:
Hasło:
  Nie posiadasz konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Generuj nowe