Transmisje meczy

Streamuj | Udostępniaj | Montezuj

POLHD - logowanie POLHD - rejestracja

Wtyczka Kodi

1. Pobieramy program Kodi (tutaj: https://kodi.tv/download) wybieramy tam wersję programu w zależności na jakim sprzęcie będzie korzystać z transmisji np. Windows, Android, IOS itp.
2. Instalujemy program na naszym komputerze lub urządzeniu mobilnym.
3. Pobieramy wtyczkę polhd.com -> http://polhd.com/wtyczka/plugin.video.polhdcom.zip Koniecznie zapamiętaj gdzie zapisałeś plik na swoim dysku, pamiętaj również aby nierozpakowywać zawartości pliku zip.
4. Na początku zacznij od ustawienia języka polskiego. Kliknij na "zębatkę". Następnie system wejdź w "Interface">"Region" i z listy języków wybierz polski.
5. Wróc do głownego menu i kliknij w opcje dodatki, a następnie ikonke "kartonu".
6. Wybierz zainstaluj z .zip (przedtem musisz odblokować instalacje z nieznanych źródeł).
7. Wskaż gdzie zapisałeś pobrany plugin PolHD.
8. To wszystko po instalacji ikonka PolHD będzie dostępna w Menu>Dodatki.

Pamiętaj również, że aby oglądać wydarzenia poprzez naszą wtyczkę, uprzednio musisz odblokować dane wydarzenie w panelu na naszej stronie, inaczej transmisja nie pojawi się na pulpicie programu.

Konieczne jest zalogowanie w programie na dane używane na stronie polhd.com. Zalogować się możesz klikając w menu "Ustawienia" podczas wybierania wtyczki.

Jeżeli napotkasz na swojej drodze jakieś problemy pamiętaj, że zawsze możesz napisać do naszego konsultanta lub odezwać się na nasz adres mailowy: kontakt@polhd.com . Zrobimy wszystko aby jak najszybciej Ci pomóc.

Opinie użytkowników
Jestem pod wielkim wrażeniem zarówno jakości streamingu jak i tego, że transmitowanie odbyło się bez żadnych zacinek. Wszystko idzie w dobrym kierunku, póki co bezkonkurencyjny numer jeden! :)
Karol Stroczyński
Login:
Hasło:
  Nie posiadasz konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Generuj nowe